Koninklijk West-vlaams
Volleybalverbond

Laatste berekening op:
za 25/10/2014 om 13:46 




contactsitemap


Matchen van huidig weekend

Wedstrijdnrdagdatumuurthuisbezoekerssporthaluitslagsetstandenreservenscheidsrechter1scheidsrechter2
  Beker U13 jongens
21403 zaterdag 25/10/2014 11:00 VC Loppem VC Jong Kuurne H.L07      
  Ethias Volley League
1209 zaterdag 25/10/2014 20:30 VDK Gent Heren Volley Haasrode-Leuven H.A00      
1210 zaterdag 25/10/2014 20:30 Noliko Maaseik Precura Antwerpen H.A00      
1211 zaterdag 25/10/2014 20:30 Prefaxis Menen Vc Euphony ASSE-LENNIK H.M03      
1212 zondag 26/10/2014 15:00 VBC Waremme VC Argex Duvel Puurs H.A00      
1213 zondag 26/10/2014 18:00 Shanks Guibertin A Knack Roeselare H.A00      
  LIGA A DAMES
922 woensdag 22/10/2014 20:30 Asterix Kieldrecht Barbar d´X-elles (ULB) H.A00 3 - 025-16 25-20 25-22   
1214 zaterdag 25/10/2014 17:30 VCO Farciennes Datovoc Tongeren H.A00      
1215 woensdag 22/10/2014 20:30 Hermes Volley Oostende A VDK Gent Dames A H.O12 3 - 125-17 25-20 19-25 25-16   
1216 zaterdag 25/10/2014 20:30 Dauphines Charleroi Kivola Riemst H.A00      
1217 zaterdag 25/10/2014 20:30 Asterix Kieldrecht Gea Happel Amigos St.-Antonius Zoersel A H.A00      
1218 zondag 26/10/2014 18:00 VC Oudegem Barbar d´X-elles (ULB) H.A00      
  Liga B heren
1219 zaterdag 25/10/2014 20:30 VC Global Wineries Kapellen A JTV Brigand Berlare-Zele H.A00      
1220 zaterdag 25/10/2014 20:30 Gea Happel VOC Amigos Zoersel A BW Nivelles H.A00      
1222 zaterdag 25/10/2014 20:30 VC Vosselaar Wara Genk H.A00      
1223 zondag 26/10/2014 18:00 VC Zoersel A VT Marke Webis Wevelgem A H.A00      
  Eerste nationale heren
1224 vrijdag 24/10/2014 21:00 VC Walhain De Mitters Wespelaar H.A00      
1225 zaterdag 25/10/2014 20:00 Evoco Comines Rembert Torhout Heren H.C02      
1226 zaterdag 25/10/2014 20:30 St.-Jan Hemelveerdegem Envol Herve Mortroux Thimister VBC H.A00      
1227 zondag 26/10/2014 14:00 Shanks Guibertin B VC Gembloux H.A00      
1228 zondag 26/10/2014 17:00 La Chaine Orp Tesla Lint H.A00      
1229 zondag 26/10/2014 18:00 NAMUR Volley M Siks V.K. Blaasveld H.A00      
  Liga B dames
1230 zaterdag 25/10/2014 20:30 IT Moov Fixit Volley Kalmthout SC Thimister Herve H.A00      
1231 zaterdag 25/10/2014 20:30 Mortsel VC A Richa Michelbeke H.A00      
1232 zondag 26/10/2014 18:00 VC Gembloux VST Lions Turnhout H.A00      
1233 zondag 26/10/2014 18:00 Forza Oudenaarde Volley Haasrode-Leuven A H.A00      
1234 zondag 26/10/2014 18:00 Aubel VBC Jaraco As H.A00      
1235 zondag 26/10/2014 18:30 VC Mosan Yvoir M Siks V.K. Blaasveld H.A00      
  Eerste divisie heren b
1236 zaterdag 25/10/2014 17:30 Mortsel VC Packo Zedelgem H.A00      
1237 zaterdag 25/10/2014 20:30 VC Felco Gavere VC Zuun H.A00      
1238 zaterdag 25/10/2014 20:30 Vamos Stekene-St Gillis Waas Olva Brugge H.A00      
1239 zaterdag 25/10/2014 20:30 Hellvoc Hemiksem /Schelle VC Pervol Ruiselede vzw H.A00      
1240 zondag 26/10/2014 18:00 Zovoc Zomergem Gimm-e Waasland Kruibeke B H.A00      
1241 zondag 26/10/2014 18:00 Doskom Moorslede Jartazi Denderhoutem H.M10      
  Tweede divisie heren C
1242 zaterdag 25/10/2014 16:30 Mevoc Meerbeke VT Marke Webis Wevelgem B H.A00      
1243 zaterdag 25/10/2014 19:30 VC Loppem VT Kortrijk H.L07    RYCKEBUSCH StefaanBRUGMAN Steffie
1244 zaterdag 25/10/2014 20:00 Roepovo Poperinge Kruikenburg Ternat H.P01    DORME DriesVANGHELUWE Philippe
1245 zaterdag 25/10/2014 20:00 VC Belvoc Belsele Evo D´Hondt Ename H.A00      
1246 zaterdag 25/10/2014 20:30 VC Kalken Tievolley Tielt H.A00      
1247 zaterdag 25/10/2014 20:30 Volley Team Diksmuide VC Aalter H.D06    NECHELPUT KoenVERBRUGGE Ignace
  Eerste divisie dames B
1249 zaterdag 25/10/2014 17:00 VT Optima Lendelede Bidavo Bissegem H.L04      
1250 zaterdag 25/10/2014 17:30 Mortsel VC B Avo Melsele H.A00      
1252 zaterdag 25/10/2014 20:30 Avanti Aalter VC Lennik Dames H.A00      
1253 zondag 26/10/2014 17:30 VKt Torhout Hermes Volley Oostende B H.T02      
  Tweede divisie dames B
1254 zaterdag 25/10/2014 20:30 JV Londerzeel Volley Oudenburg-Gistel H.A00      
1255 zaterdag 25/10/2014 20:30 Mevoc Meerbeke Bevo Beobank Roeselare H.A00      
1256 zaterdag 25/10/2014 20:30 Volley Team Diksmuide A Gimm-e Waasland Kruibeke H.D06      
1257 zaterdag 25/10/2014 20:30 VC Panda´s Lokeren Tievolley Tielt B H.A00      
1258 zondag 26/10/2014 15:00 TSV Vilvoorde B Vamos Stekene St.-Gillis-Waas H.A00      
1259 zondag 26/10/2014 18:00 Nidak Nieuwkerken VC Zuun H.A00      
  Eerste provinciale heren
1260 zaterdag 25/10/2014 15:30 Knack Roeselare B Ruvo Ruddervoorde H.R09    MAES LievenCARDON Bert
1261 zaterdag 25/10/2014 16:00 Prefaxis Menen B Packo Zedelgem B H.M03    BEUSELINCK FransDE BAENE Dirk
1262 zaterdag 25/10/2014 20:30 Volley Bredene A VT Rokavo Rollegem-Kapelle H.B06    SURMONT PatrickHUWEL Patrick
1263 zaterdag 25/10/2014 20:30 VKt Torhout Olva Brugge B H.T02    LENOIR MarnickDE BLOCK Jeroen
1264 zondag 26/10/2014 11:00 Roepovo Poperinge B Volley Oudenburg-Gistel A H.P01    VANGHELUWE PhilippeJAECQUES * Gilbert
1265 zondag 26/10/2014 15:30 Doskom Moorslede B Citivo Gits H.M10    BATAILLIE JasperSURMONT Koen
  Tweede provinciale heren
1266 zaterdag 25/10/2014 16:00 Roepovo Poperinge C Wivo Wingene H.P01    LENOIR MarnickJONCKHEERE Emmanuel
1267 zaterdag 25/10/2014 19:00 Knack Roeselare C VC Jong Kuurne H.R09    VANDENBROUCKE JohanVERHAEGHE Jessie
1268 zaterdag 25/10/2014 19:30 Smashing Club Ingelmunster Ooivo Ooigem H.I03    BAECKE ChristianVANDENABEELE Nikki
1269 zaterdag 25/10/2014 20:00 VT Ergo Wervik Geluwe Bavo Bavikhove A H.G01    CLAERHOUT RonnyTHEUNIS Yvan
1270 zaterdag 25/10/2014 20:30 VC Pervol Ruiselede vzw B Rembert Torhout Heren B H.R08    OOGHE WalterVAN BELLE Martin
1271 zondag 26/10/2014 11:00 VT Kortrijk B VT Marke Webis Wevelgem C H.K09    SAVAT FilipVERBERGT Remi
  Derde Provinciale Heren A
1272 zaterdag 25/10/2014 15:30 Packo Zedelgem C Kwavo Watou H.Z02    TACK JoséLAVERGE Willem
1273 zaterdag 25/10/2014 16:00 VC Pervol Ruiselede vzw C Knack Roeselare D H.R08    VERLINDE NorbertNEYRINCK Willy
1274 zondag 26/10/2014 13:45 Doskom Moorslede C (ZB) VT Optima Lendelede B H.M10    BOSTYN BertCALLEBAUT Stefan
  Derde Provinciale Heren B
1275 zaterdag 25/10/2014 17:00 Volley Oudenburg-Gistel B VC Loppem B H.O08    VAN DEN BRAEMBUSSCHE JanVERFAILLE Ronald
1276 zaterdag 25/10/2014 19:30 De Beerlanders Beernem Apollo Koekelare H.B09    DE RORE YvesMAES José
1277 zaterdag 25/10/2014 20:00 Olva Brugge C Packo Zedelgem D (ZB) H.A02    WARNEZ ThomasPATERNOSTER Florian
  Eerste provinciale dames
1278 zaterdag 25/10/2014 19:00 Vlamvo Vlamertinge A Dynamivo Dadizele A H.V01    MEERSSEMAN JacquesVERBERGT Remi
1279 zaterdag 25/10/2014 20:00 Elckerlyc Zwevezele A Bevo Beobank Roeselare B H.Z07    LUCA GeorgesDE DEYGERE Douwe
1280 zaterdag 25/10/2014 20:30 VC Pervol Ruiselede vzw A Wivo Wingene A H.R08    VERLINDE NorbertFERLA Jackie
1281 zondag 26/10/2014 17:30 Evoco Comines VC Dentergem A H.C02    AMPE JohanFERLA Jackie
1282 zondag 26/10/2014 17:30 VKt Torhout B Davolo Loppem A H.T02    ROTSAERT PatrickDEVOS Mathijs
1283 zondag 26/10/2014 18:00 Davo Wevelgem A DV Hernieuwenburg Wielsbeke A H.W13    DE ZUTTER LieveSOETE Eric
  Tweede provinciale dames A
1284 zaterdag 25/10/2014 16:00 DVM Moorsele A Hermanas Wervik H.M09    VAN CRAEYVELD Hans 
1285 zaterdag 25/10/2014 18:30 Hyacinten Heuvelland A Davoz Zwevegem A H.W11    SOETE Eric 
1286 zaterdag 25/10/2014 19:30 G&V Kuurne A Beaphar Poperinge A H.K11    VAN CAUTER Marcel 
1287 zaterdag 25/10/2014 19:30 VBC Beveren Leie A VT Gullegem A H.B02    DE BEUF Patrick 
1288 zaterdag 25/10/2014 20:00 Divo Ingelmunster A VT Optima Lendelede B H.I03    VANGHELUWE Jef 
1289 zondag 26/10/2014 11:00 Kerdavo Avelgem A Volare Roeselare A H.A06    SIX Luc 
  Tweede provinciale dames B
1290 zaterdag 25/10/2014 16:00 Elckerlyc Zwevezele B Packo Zedelgem A H.Z07    OOGHE Walter 
1291 zaterdag 25/10/2014 16:00 Volley Team Diksmuide B Ruvo Ruddervoorde A H.D06    PATERNOSTER Florian 
1292 zaterdag 25/10/2014 19:30 Vosta Staden A Tievolley Tielt B H.S07    RAMAKERS Jean 
1293 zaterdag 25/10/2014 19:30 Gidas Gits Volley Team Damme vzw A H.G03    CODDENS Pieter 
1294 zaterdag 25/10/2014 20:30 Volley Bredene A Wivo Wingene B H.B06    JANSSENS Jean-Pierre 
1295 zaterdag 25/10/2014 20:30 Volley Team Brugge B Bevo Beobank Roeselare C H.A02    VAN PARYS Patrick 
  Derde provinciale dames A
1296 zaterdag 25/10/2014 18:30 Divo Ingelmunster B AVC Harelbeke H.I03    DEPICKERE Rony 
1297 zaterdag 25/10/2014 19:30 VBC Beveren Leie B Sportiva Langemark A H.B02    VANCOMPERNOLLE Koen 
1298 zondag 26/10/2014 11:00 Davo Wevelgem B Davoz Zwevegem B H.W13    DE BEUF Patrick 
1299 zondag 26/10/2014 11:00 Mardavo Marke A DV Hernieuwenburg Wielsbeke B H.M01    COUSSEMENT Warre 
1300 zondag 26/10/2014 18:00 Gaverhal Deerlijk A VBC Katjes Ieper H.D02    DEMETS Luck 
  Derde provinciale dames B
1301 zaterdag 25/10/2014 16:00 Volley Team Diksmuide C VC Packo Zedelgem B H.D06    THIENPONT Michelle 
1302 zaterdag 25/10/2014 18:30 Slovo Volley Brugge VT Lichtervelde A H.V02    LAGAST Nick 
1303 zaterdag 25/10/2014 20:30 VKt Torhout D Jumpers Middelkerke H.T02    SIX Pieter 
1304 zaterdag 25/10/2014 20:30 Volley De Haan A VC Pervol Ruiselede vzw B H.D03    DE CLERCK Ghislain 
1305 zaterdag 25/10/2014 20:30 VKt Torhout C Davolo Loppem B H.T02    BONNY Edgard 
1306 zaterdag 25/10/2014 20:30 Volley Team Brugge C Hermes Volley Oostende C H.A02    VERPLANCKE Johan 
  Vierde provinciale dames A
1307 zaterdag 25/10/2014 16:00 G&V Kuurne B Davoz Zwevegem C H.K11    VANDENBULCKE José 
1308 zaterdag 25/10/2014 18:00 VT Gullegem B Mardavo Marke B (ZB) H.G04    LEGRAND Jackie 
1309 zaterdag 25/10/2014 19:00 VC Dentergem B VT Optima Lendelede C H.M02    VANNOORDEN Noël 
1310 zaterdag 25/10/2014 19:30 Izegems Volley Team Bidavo Bissegem C H.I06    VERVAELE Bert 
1311 zondag 26/10/2014 11:00 VBC Gaverhal Deerlijk B VT Kortrijk H.D02    VERMEERSCH Niels 
1312 zondag 26/10/2014 11:00 Kerdavo Avelgem B Bidavo Bissegem B H.A06    DURNEZ Yarell 
1313 zondag 26/10/2014 15:00 Davo Wevelgem C Kavo St.Eloois Winkel H.W13    DENYS Karel 
  Vierde provinciale dames B
1314 zaterdag 25/10/2014 14:30 Hyacinten Heuvelland B Dynamivo Dadizele B H.W11    PAUWELS Filip 
1315 vrijdag 24/10/2014 20:30 Vlamvo Vlamertinge B Beaphar Poperinge B H.V01    DURNEZ Yarell 
1316 zaterdag 25/10/2014 16:00 DVM Moorsele B Sportiva Langemark B H.M09    DE KETELAERE Dirk 
1317 zaterdag 25/10/2014 18:00 G&V Kuurne C (ZB) Sijos Menen B H.K11    GODERIS Aimé 
1318 zaterdag 25/10/2014 19:00 Mevo Ledegem Evoco Comines B (ZB) H.L02    DEGRANDE Koen 
1319 zondag 26/10/2014 17:30 Sarrako Kortemark Bevo Beobank Roeselare D H.K07    DESMET Robbe 
  Vierde provinciale dames C
1320 zaterdag 25/10/2014 15:30 VC Packo Zedelgem C Volley Team Damme vzw C H.Z02    VANNECKE Marcel 
1321 zaterdag 25/10/2014 15:30 VC Pervol Ruiselede vzw C Apollo Koekelare H.R08    MAES José 
1322 zaterdag 25/10/2014 17:00 Volley Team Damme vzw B Wivo Wingene C H.S01    DENYS Karel 
1323 zaterdag 25/10/2014 17:30 Elckerlyc Zwevezele C Sint Joris VBC H.Z07    VIAENE Yves 
1325 zaterdag 25/10/2014 20:30 Volley De Haan B Volley Venus Oostkamp H.D03    TULPIN Ronald 
1326 zaterdag 25/10/2014 20:30 VT Lichtervelde B Hermes Volley Oostende D H.L06    GEVAERT Frans 
  U17 jongens provinciaal
1327 zaterdag 25/10/2014 09:00 Prefaxis Menen A Knack Roeselare H.M03 3 - 025-20 25-15 25-23 ANNEESSENS Johan 
1328 zaterdag 25/10/2014 16:30 Apollo Koekelare Tievolley Tielt H.K05    MARECHAL * Dirk 
  U17 jongens regionaal
1329 zaterdag 25/10/2014 16:00 De Beerlanders Beernem (+) VT Marke Webis Wevelgem H.B09    VANDENBROUCKE Nel 
  U15 jongens provinciaal
1331 zaterdag 25/10/2014 11:00 Prefaxis Menen Tievolley Tielt H.M03 3 - 225-15 18-25 20-25 25-20 15-9 VERHAEGHE Lenka 
1332 zaterdag 25/10/2014 16:30 Apollo Koekelare Rembert Torhout Heren H.K05    TULPIN Ronald 
1334 zondag 26/10/2014 09:00 Knack Roeselare B VT Kortrijk (+) H.R09    VANKEMMEL Dennis 
  U15 jongens regionaal
1335 zaterdag 25/10/2014 09:00 Knack Roeselare C Mehoni Zuienkerke (+) H.R09    VERBEKE Serge 
1336 zaterdag 25/10/2014 10:45 Volley Team Diksmuide (+) VC Jong Kuurne (+) H.D06    VANDECASTEELE Lennert 
1337 zaterdag 25/10/2014 11:00 VC Loppem Hermes Volley Oostende H.L07    DE SOETE Diederik 
1338 zondag 26/10/2014 11:00 Volley Bredene (+) VC Pervol Ruiselede vzw H.B06    LEGEIN Caat 
  U13 jongens provinciaal
1339 zaterdag 25/10/2014 09:00 Prefaxis Menen Knack Roeselare A H.M03 0 - 39-25 20-25 7-25   
  U13 jongens regionaal A
1341 zaterdag 25/10/2014 09:00 Smashing Club Ingelmunster * VT Optima Lendelede A H.I03      
1342 zaterdag 25/10/2014 17:30 Roepovo Poperinge B * VT Kortrijk H.P01      
1343 zondag 26/10/2014 09:00 Kavo St.Eloois Winkel (+) Bavo Bavikhove * H.S04      
1344 zondag 26/10/2014 11:00 Knack Roeselare B * Ooivo Ooigem (+) H.R09      
1345 zondag 26/10/2014 11:00 VT Ergo Wervik Geluwe * VT Optima Lendelede B H.W04      
1346 zondag 26/10/2014 11:00 Knack Roeselare C * VC Jong Kuurne H.R09      
  U13 jongens regionaal B
1347 zaterdag 25/10/2014 13:00 Hermes Volley Oostende * Rembert Torhout Heren C (+) H.O12      
1349 zaterdag 25/10/2014 16:00 De Beerlanders Beernem A * (+) VC Packo Zedelgem H.B09      
1350 zaterdag 25/10/2014 18:00 De Beerlanders Beernem B * (+) Olva Brugge * (+) H.B09      
1351 zondag 26/10/2014 09:00 Volley Bredene VC Pervol Ruiselede vzw H.B06      
  U11 jongens provinciaal
1352 zaterdag 25/10/2014 10:00 VT Optima Lendelede Ooivo Ooigem (+) H.L04 0 - 316-25 17-25 23-25   
1353 zaterdag 25/10/2014 11:00 Prefaxis Menen (+) Hermes Volley Oostende H.M03 3 - 220-25 25-22 21-25 25-9 15-6   
1354 zaterdag 25/10/2014 11:00 Smashing Club Ingelmunster * Olva Brugge * (+) H.I03      
1355 zondag 26/10/2014 09:00 Knack Roeselare * VC Jong Kuurne A H.R09      
  U17 meisjes provinciaal
1357 zaterdag 25/10/2014 11:00 Giks-Mode Waregem A (+) Tievolley Tielt H.W01    VAN HOOREWEDER Lowie 
1358 zaterdag 25/10/2014 13:30 Volley De Haan VT Optima Lendelede A H.D03    PATERNOSTER Lieven 
1359 zaterdag 25/10/2014 14:00 VT Gullegem A Volley Team Brugge A (+) H.G04    VERHEYE Steffi 
1360 zaterdag 25/10/2014 15:30 Divo Ingelmunster A Bevo Beobank Roeselare A H.I03    NUYTTENS * Paul 
1361 zondag 26/10/2014 17:00 Davo Wevelgem (+) DV Hernieuwenburg Wielsbeke H.W13    DEVELTERE Mathieu 
  U17 meisjes regionaal A
1362 zaterdag 25/10/2014 09:00 Divo Ingelmunster B (+) VT Optima Lendelede C H.I03    HINNEKENS Elise 
1363 zaterdag 25/10/2014 09:00 VC Dentergem VT Gullegem B H.M02 3 - 225-19 16-25 19-25 25-17 15-12 DEMETS Luck 
1364 zaterdag 25/10/2014 14:00 AVC Harelbeke (+) VC Pervol Ruiselede vzw H.H02    MARCUS Kurt 
1365 zaterdag 25/10/2014 15:30 Giks-Mode Waregem B (+) VT Kortrijk H.W01    VERCAMPT Laura 
1366 zondag 26/10/2014 10:00 Mevo Ledegem Bevo Beobank Roeselare B (+) H.L02    MELSENS Steve 
1367 zondag 26/10/2014 11:00 Kavo St.Eloois Winkel VT Optima Lendelede B H.S04    DEMEULENAERE Louis 
  U17 meisjes regionaal B
1368 zaterdag 25/10/2014 11:00 Hermes Volley Oostende Wivo Wingene H.O12    RYS Michel 
1369 zaterdag 25/10/2014 13:45 VKt Torhout Volley Team Brugge C H.T02    VANGHELUWE Jef 
1370 zaterdag 25/10/2014 15:00 Slovo Volley Brugge Mehoni Zuienkerke (+) H.V02    BONNY Edgard 
1371 zaterdag 25/10/2014 16:30 Apollo Koekelare Davolo Loppem (+) H.K05    CLAEYS Alexander 
1372 zaterdag 25/10/2014 16:30 Volley Team Brugge B Ruvo Ruddervoorde H.A02    VAN BELLE Martin 
1373 zaterdag 25/10/2014 17:00 Volley Oudenburg-Gistel (+) Volley Venus Oostkamp H.O08    SURMONT Patrick 
  U17 meisjes regionaal C
1374 zaterdag 25/10/2014 09:00 Gidas Gits Hermanas Wervik (+) H.G03 3 - 025-0 25-0 25-0 MEYNS Guido 
1377 zaterdag 25/10/2014 14:30 Vlamvo Vlamertinge Dynamivo Dadizele B H.V01    VERVAELE Robbe 
1378 zaterdag 25/10/2014 16:00 VBC Katjes Ieper Sportiva Langemark H.I01    VERHAEGHE Freddy 
  U15 meisjes provinciaal A
1379 zaterdag 25/10/2014 10:00 VT Optima Lendelede A Davo Wevelgem A H.L04 1 - 312-25 23-25 25-21 12-25 DUMON Kimberly 
1380 zaterdag 25/10/2014 10:30 Hyacinten Heuvelland A (+) Sportiva Langemark H.W11    BAU Jean-Claude 
1381 zaterdag 25/10/2014 11:00 Vlamvo Vlamertinge A Dynamivo Dadizele A H.V01    DE NAER Lauren 
  U15 meisjes provinciaal B
1382 zaterdag 25/10/2014 09:00 Bevo Beobank Roeselare Wivo Wingene A (+) H.R02    VANTOURNHOUT Danny 
1383 zaterdag 25/10/2014 11:00 Elckerlyc Zwevezele A (+) Volley Venus Oostkamp H.Z07    DE SOETE Robrecht 
  U15 meisjes regionaal A
1384 zaterdag 25/10/2014 14:00 AVC Harelbeke A (+) DV Hernieuwenburg Wielsbeke (+) H.H02      
1385 zaterdag 25/10/2014 14:30 Divo Ingelmunster VT Optima Lendelede B H.I03      
1386 zondag 26/10/2014 09:30 Kerdavo Avelgem A VC Dentergem H.A06      
1387 zondag 26/10/2014 11:00 VBC Gaverhal Deerlijk A (+) VBC Beveren Leie H.D02      
1389 zondag 26/10/2014 14:30 Kerdavo Avelgem B (+) Davoz Zwevegem A (+) H.A06      
  U15 meisjes regionaal B
1390 zaterdag 25/10/2014 11:00 Sijos Menen A Davoz Zwevegem B H.M13 3 - 025-16 25-15 25-9   
1391 zaterdag 25/10/2014 16:30 AVC Harelbeke B Bidavo Bissegem A (+) H.H02      
1392 zondag 26/10/2014 09:00 VT Gullegem Bidavo Bissegem B (+) H.G04      
1393 zondag 26/10/2014 10:00 G&V Kuurne (+) Kavo St.Eloois Winkel B H.K11      
1394 zondag 26/10/2014 11:00 Davo Wevelgem B VT Optima Lendelede C H.W13      
1395 zondag 26/10/2014 13:00 VBC Gaverhal Deerlijk B (+) Mardavo Marke (+) H.D02      
  U15 meisjes regionaal C
1396 zaterdag 25/10/2014 11:00 Vlamvo Vlamertinge B Dynamivo Dadizele B H.V01      
1397 zaterdag 25/10/2014 14:00 VBC Katjes Ieper B Sijos Menen B (+) H.I01      
1398 zaterdag 25/10/2014 14:00 DVM Moorsele VBC Katjes Ieper A H.M09      
1399 zaterdag 25/10/2014 14:30 Hyacinten Heuvelland B (+) Beaphar Poperinge B H.W11      
1400 zondag 26/10/2014 14:00 Evoco Comines Beaphar Poperinge A H.C02      
  U15 meisjes regionaal D
1401 zaterdag 25/10/2014 10:45 Volley Team Diksmuide (+) Volley Team Koksijde (+) H.D06      
1402 zaterdag 25/10/2014 11:00 Mehoni Zuienkerke (+) VC Packo Zedelgem (+) H.Z04      
1403 zaterdag 25/10/2014 11:00 Hermes Volley Oostende B Davolo Loppem (+) H.O12      
1404 zaterdag 25/10/2014 16:30 Volley Team Brugge Volley Bredene (+) H.A02      
1405 zaterdag 25/10/2014 19:00 Slovo Volley Brugge Volley Oudenburg-Gistel H.V02      
  U15 meisjes regionaal E
1406 zaterdag 25/10/2014 09:00 Bevo Beobank Roeselare B Wivo Wingene H.R02      
1407 zaterdag 25/10/2014 10:00 Elckerlyc Zwevezele B Ruvo Ruddervoorde H.Z07      
1408 zaterdag 25/10/2014 11:00 Gidas Gits Sarrako Kortemark H.G03      
1409 zaterdag 25/10/2014 17:15 VT Lichtervelde (+) Sint Joris VBC B (+) H.L06      
1410 zaterdag 25/10/2014 18:00 Sint Joris VBC A Tievolley Tielt H.B09      
  U13 meisjes provinciaal
1411 zaterdag 25/10/2014 11:00 Vlamvo Vlamertinge A VT Optima Lendelede A H.V01      
1412 zaterdag 25/10/2014 11:00 Bevo Beobank Roeselare A Tievolley Tielt A * H.R02      
1413 zaterdag 25/10/2014 11:00 Bevo Beobank Roeselare B Volley Team Brugge A * H.R02      
1414 zaterdag 25/10/2014 14:30 Apollo Koekelare A Giks-Mode Waregem A * H.K05      
1415 zaterdag 25/10/2014 15:30 DVM Moorsele * Sportiva Langemark A H.M09      
1416 zaterdag 25/10/2014 15:30 VC Pervol Ruiselede vzw A * VBC Beveren Leie A (+) H.R08      
  U13 meisjes regionaal A
1417 zaterdag 25/10/2014 10:00 Elckerlyc Zwevezele A VC Packo Zedelgem H.Z07      
1418 zaterdag 25/10/2014 15:30 Volley De Haan B (+) Volley Venus Oostkamp A H.D03      
1419 zaterdag 25/10/2014 16:00 VKt Torhout A * Davolo Loppem A * H.T02      
1420 zondag 26/10/2014 09:00 Volley Bredene Wivo Wingene H.B06      
1421 zondag 26/10/2014 10:00 Volley Team Damme vzw * Ruvo Ruddervoorde H.S01      
  U13 meisjes regionaal B
1422 zaterdag 25/10/2014 11:00 VC Dentergem A Bidavo Bissegem * H.M02 3 - 025-15 25-17 25-18   
1423 zaterdag 25/10/2014 14:00 AVC Harelbeke Tievolley Tielt B * H.H02      
1424 zondag 26/10/2014 09:00 Kavo St.Eloois Winkel A Giks-Mode Waregem B (+) H.S04      
1425 zondag 26/10/2014 09:30 Davo Wevelgem B Davoz Zwevegem A H.W13      
1426 zondag 26/10/2014 14:30 Kerdavo Avelgem B * VT Optima Lendelede B H.A06      
  U13 meisjes regionaal C
1427 zaterdag 25/10/2014 13:00 Divo Ingelmunster A * Mevo Ledegem * H.I03      
1428 zaterdag 25/10/2014 13:00 Divo Ingelmunster B * Sijos Menen A * (+) H.I03      
1429 zaterdag 25/10/2014 14:00 Bevo Beobank Roeselare C Beaphar Poperinge A * H.R02      
1430 zondag 26/10/2014 11:00 VT Gullegem C * Sportiva Langemark B (+) H.G04      
  U13 meisjes regionaal D
1431 zaterdag 25/10/2014 13:30 Volley De Haan A Volley Team Brugge D * H.D03      
1432 zaterdag 25/10/2014 14:30 Apollo Koekelare C * Volley Team Koksijde H.K05      
1433 zaterdag 25/10/2014 14:30 Apollo Koekelare B * Volley Team Diksmuide A * (+) H.K05      
1434 zaterdag 25/10/2014 16:30 Volley Team Brugge C * Hermes Volley Oostende H.A02      
  U13 meisjes regionaal E
1435 zaterdag 25/10/2014 13:30 VBC Beveren Leie B * (+) Davoz Zwevegem B * H.B02      
1436 zaterdag 25/10/2014 17:30 VC Pervol Ruiselede vzw B Tievolley Tielt C * H.R08      
1437 zondag 26/10/2014 09:00 VBC Gaverhal Deerlijk DV Hernieuwenburg Wielsbeke H.D02      
1438 zondag 26/10/2014 14:30 Kerdavo Avelgem C * VT Optima Lendelede C H.A06      
  U13 meisjes regionaal F
1439 zaterdag 25/10/2014 09:00 Sijos Menen B * (+) VT Kortrijk H.M13 0 - 315-25 27-29 21-25   
1440 zaterdag 25/10/2014 11:00 Izegems Volley Team (+) VT Optima Lendelede D H.I06      
1441 zondag 26/10/2014 10:00 Mardavo Marke * VT Gullegem B * (+) H.M01      
1442 zondag 26/10/2014 13:30 Kerdavo Avelgem A * VT Gullegem A * (+) H.A06      
  U13 meisjes regionaal G
1443 zaterdag 25/10/2014 09:00 Vlamvo Vlamertinge B Dynamivo Dadizele B H.V01      
1444 zaterdag 25/10/2014 10:30 Vosta Staden * Beaphar Poperinge B * H.S07      
1445 zondag 26/10/2014 09:00 Sarrako Kortemark Bevo Beobank Roeselare E H.K07      
1446 zondag 26/10/2014 10:00 Gidas Gits * Volley Team Diksmuide B * (+) H.G03      
  U13 meisjes regionaal H
1447 zaterdag 25/10/2014 09:00 Mehoni Zuienkerke * Sint Joris VBC A * (+) H.Z04      
1448 zaterdag 25/10/2014 14:00 Volley Oudenburg-Gistel * (+) Volley Venus Oostkamp B H.O08      
1449 zaterdag 25/10/2014 15:00 Slovo Volley Brugge B Sint Joris VBC B * H.V02      
  U11 meisjes provinciaal
1450 zaterdag 25/10/2014 09:00 Vlamvo Vlamertinge A Wivo Wingene H.V01      
1451 zaterdag 25/10/2014 11:00 Vosta Staden * Sijos Menen * (+) H.S07      
1452 zaterdag 25/10/2014 11:00 Bevo Beobank Roeselare B Bidavo Bissegem * H.R02      
1453 zaterdag 25/10/2014 11:00 Dynamivo Dadizele B Dynamivo Dadizele A H.M10      
1454 zaterdag 25/10/2014 14:00 DVM Moorsele * (+) Sportiva Langemark H.M09      
1455 zaterdag 25/10/2014 15:00 Tievolley Tielt * Bevo Beobank Roeselare A H.T01 3 - 113-25 25-12 25-18 25-16   
  Volleytoer 2.b ereklasse reeks 2
1456 zondag 26/10/2014 10:00 Volley Team Damme vzw Apollo Koekelare H.S01      
  Volleytoer 2.b 2 de klasse reeks 5
1457 zaterdag 25/10/2014 14:30 G&V Kuurne VT Gullegem H.K11      
1458 zaterdag 25/10/2014 15:30 VT Optima Lendelede Jong Gelvoc Geluwe H.L04      
  Volleytoer 2.b 2de klasse reeks 6
1459 zaterdag 25/10/2014 10:30 VC Packo Zedelgem Volley Team Koksijde H.Z02      
  Volleytoer 2.0 reeks 1
1460 zaterdag 25/10/2014 09:00 Hermes Volley Oostende Volley Team Brugge H.O12      
1461 zaterdag 25/10/2014 15:00 Slovo Volley Brugge VC Packo Zedelgem H.V02      
  Volleytoer 2.0 reeks 2
1462 zaterdag 25/10/2014 17:00 Slovo Volley Brugge VC Packo Zedelgem H.V02      
  Volleytoer 2.0 reeks 3
1463 zaterdag 25/10/2014 16:00 De Beerlanders Beernem Volley Team Damme vzw H.B09      
  Volleytoer 2.0 reeks 4
1464 zaterdag 25/10/2014 16:00 VKt Torhout Tievolley Tielt H.T02      
  Volleytoer 2.0 reeks 7
1465 zaterdag 25/10/2014 14:00 Bevo Beobank Roeselare A Bevo Beobank Roeselare B H.R02      
  Volleytoer 2.0 reeks 8
1466 zaterdag 25/10/2014 15:30 VT Optima Lendelede DV Hernieuwenburg Wielsbeke H.L04      
  Volleytoer 2.0 reeks 10
1467 zaterdag 25/10/2014 17:30 Mevo Ledegem A Dynamivo Dadizele H.L02      
  Recreatie Dames A
1468 dinsdag 21/10/2014 20:45 DAVOZ Zwevegem (recreatie) Davo Wevelgem (recreatie) H.Z08 3 - 025-16 25-8 25-14   
1469 woensdag 22/10/2014 20:30 Elckerlyc Zwevezele (recreatie) Lila´s Lichtervelde H.Z07 3 - 026-24 25-22 25-20   
1470 donderdag 23/10/2014 20:30 VT Optima Lendelede ( recreatie) Ooidavo Ooigem (recreatie) H.L04 3 - 125-15 24-26 25-8 25-18   
1471 donderdag 23/10/2014 21:15 VBC Beveren - Leie (recreatie) VC Kortrijk (recreatie) H.B02      
  Recreatie Dames B
1472 woensdag 22/10/2014 20:45 Rap & slap Moorsele (recreatie) Kavo St. Eloois Winkel (recreatie) H.M09 3 - 115-25 25-11 25-16 25-17   
1473 woensdag 22/10/2014 21:00 De Speelvogel Lendelede (recreatie) VC Dentergem (recreatie) H.L04 3 - 025-21 27-25 25-23   
1474 donderdag 23/10/2014 21:00 RVC Bellegem (recreatie) IDAVOC Izegem (recreatie) H.K09      
1475 donderdag 23/10/2014 21:15 Olympia Marke (recreatie) AVC Harelbeke (recreatie) H.M01 1 - 318-25 25-17 19-25 15-25   

Legende:
Competitiewedstrijd
Competitiewedstrijd met wijzigingen
Bekerwedstrijd
Bekerwedstrijd met wijzigingen

© 2005 - 2007 KWVBV - mavari - delso -
Pagina aangemaakt op: 25/10/2014 om: 16:31