Ploeg# wedgew met 3-0 of 3-1gew met 3-2verl met 3-0 of 3-1verl met 3-2sets gewsets verlpntFF
  Tweede provinciale dames A
01Damesvolley Waregem A22172305917550
02VT Optima Lendelede B22172305921550
03Davoz Zwevegem A22132615127440
04Vosta Staden A22122625031420
05Bevo Beobank Roeselare C22113714635400
06Sportiva Langemark A2292834342340
07Gidas Gits2290943944310
08VBC Beveren Leie A22641203546260
09VBC Gaverhal Deerlijk A22621223350240
10Davo Wevelgem B22341143055210
11Volare Roeselare A22501253152200
12G&V Kuurne A220119296540
  Tweede provinciale dames A Res.
01VT Optima Lendelede B22130005412540
02Vosta Staden A22120304818480
03Damesvolley Waregem A2290104719470
04Davoz Zwevegem A22100104620460
05Bevo Beobank Roeselare C2260204125410
06Gidas Gits2270703234320
07Sportiva Langemark A2220403036300
08VBC Beveren Leie A2230702838280
09VBC Gaverhal Deerlijk A2220802343230
10Davo Wevelgem B2240902343230
11Volare Roeselare A22201001947190
12G&V Kuurne A220018056150